Oświadczenie Zarządu Górnika Zabrze SSA

Zarząd Górnika Zabrze SSA jest zaskoczony "przeróbkami" wywiadu z Adamem Danchem, którego udzielił on Przeglądowi Sportowemu (wydanie z 17 listopada 2014). Z przedruków rozmowy z piłkarzem Górnika wynika, że w klubie dzieje się źle od 2007 roku, zaś zawodnicy nie dostają wypłat, co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i jest próbą nadinterpretacji niektórych faktów. 

Wyrwane z kontekstu słowa naszego kapitana zostały wykorzystane w mediach do tworzenia obrazu finansowej zapaści klubu, jednak to nie oddaje w żaden sposób aktualnego stanu rzeczy. Piłkarze Górnika z powagą przyjęli decyzję Komisji Licencyjnej PZPN, która nałożyła na klub karę minusowych punktów, wierząc, że kara zostanie zmieniona.

Trzymając się faktów Zarząd Górnika Zabrze oświadcza, iż spółka wdrożyła program naprawczy przy współpracy z Komisją Licencyjną PZPN, realizując zawarte porozumienia z zawodnikami. W ich ramach wypłacane są zaległości oraz wynagrodzenia.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]