PAOK Saloniki obserwuje Błażeja Augustyna

PAOK Saloniki interesuje się obrońcą Górnika, Błażejem Augustynem. Okazuje się, że PAOK, który po dziewięciu rozegranych kolejkach jest liderem ligi greckiej, szuka wzmocnień m.in. w Polsce. - Cały czas mają kogoś na oku. Niedawno pytano mnie o Błażeja Augustyna z Górnika Zabrze. PAOK ma dwójkę podstawowych stoperów i na tym koniec, brakuje rywalizacji. Wzmocnienia w obronie są konieczne. Trudno jednak wyrobić sobie zdanie o Błażeju, bo najpierw leczył kontuzję, a potem został zawieszony na cztery mecze za faul - mówi były piłkarz PAOK, a obecnie trener zespołu U16 w tym klubie Mirosław Sznaucner w rozmowie z 2x45.info.
Augustyna wiąże ważny kontrakt z Górnikiem, ale nie jest tajemnicą, że klub jest gotów go sprzedać. Latem wiązano go z włoskim Sassuolo. Pojawiały się też plotki o zainteresowaniu ze strony Legii Warszawa.

źródło: 2x45.info / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]