Józef Dankowski: Czas przerwać passę Cracovii Zdjęcie

- Cracovia wygrała ostatnio u siebie cztery mecze z rzędu. Czas to zmienić! - mówi Józef Dankowski, trener Górnika Zabrze.
Piłkarze Górnika mieli w poniedziałek i wtorek wolne od treningów, ale od jutra rozpoczynają przygotowania do spotkania wyjazdowego z Cracovią. - Od środy będziemy realizowali mikrocykl poświęcony bezpośrednio przygotowaniom do meczu z Cracovią. Wszystko jest temu podporządkowane i mam nadzieję, że żaden uraz nie dopadnie chłopaków. Cracovia, tak jak my, zaczęła sezon trójką obrońców, ale teraz trochę zmienia styl i sposób gry. Ale trzeba zauważyć, że nie zmieniły się ogólne zasady organizacji gry - nadal dominuje tak zwana gra krakowska. Cracovia wygrała ostatnio cztery mecze u siebie. Czas to zmienić... - mówi Dankowski.


Józef Dankowski (fot. Dawid Szczęch)

Pod znakiem zapytania stoi występ w Krakowie Armina Cerimagicia. Pomocnik Górnika doznał urazu w trakcie niedawnego sparingu z Przyszłością Ciochowice. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa jego pauza. - Musimy być przygotowani na takie sytuacje w sparingach, by nie zostać zaskoczonym. Na pewno mamy w zanadrzu także inne rozwiązania personalne - zapewnia Dankowski.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]