Górnik trenował bez kilku zawodników

Zabrzanie odbyli wczoraj pierwszy w tym tygodniu trening. Na zajęciach było 26 piłkarzy. Kogo zabrakło? Konrada Nowaka i Dominika Sadzawickiego, którzy zagrali w meczu reprezentacji U-21 z Niemcami w Szczecinie, w ramach Pucharu Czterech Narodów. Mecz odbył się we wtorek wieczorem, więc ta dwójka pojawi się pierwszy raz na zajęciach w czwartek. - Doba to nie jest wielki problem. Najważniejsze, by wrócili zdrowi. Do niedzieli trenujemy na bocznym boisku, a w niedzielę wyjdziemy na główną murawę. Potem jedziemy na zgrupowanie. W środę nie było na zajęciach jeszcze żadnej taktyki. Zaczniemy ją przerabiać w czwartek – mówi trener Józef Dankowski.
Trenuje już Pavels Steinbors, który z ławki rezerwowych oglądał, jak jego kolega z reprezentacji Łotwy puszcza sześć bramek w meczu z trzecią drużyną świata, Holandią. - Bolesna lekcja, ale był to rywal klasy światowej – przyznaje bramkarz Górnika, który tej jesieni podobnie mógł się poczuć po meczu z Wisłą, kiedy puścił pięć goli. Teraz zagra przeciwko innej krakowskiej drużynie.
- Zdrowy jest już Radek Sobolewski. Bierzemy go pod uwagę na poniedziałkowy mecz – dodaje trener zabrzan. Sobolewski nie grał z powodu urazu w sparingu z Przyszłością Ciochowice.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]