Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): Gratuluję moim zawodnikom; zagrali z pełną determinacją, szczególnie w ostatnich minutach meczu. Cracovia zepchnęła nas wtedy do głębokiej defensywy, ale my groźnie kontratakowaliśmy. Myślę, że obu zespołom przynajmniej dwa razy pomogło szczęście. Nasza defensywa zaprezentowała się na tyle dobrze, że straciliśmy tylko gola po błędzie bramkarza. Brak skuteczności w ataku Cracovii to nie mój problem. 

Michał Pulkowski (drugi trener Cracovii): Przegraliśmy bardzo ważny mecz w kontekście celu, jaki mamy na ten sezon czyli zakończenia pierwszej fazy rozgrywek w czołowej ósemce. Mogliśmy się dziś zbliżyć do Górnika i innych drużyn, które są przed nami w tabeli. Po meczu słyszałem opinie, że rozegraliśmy dobre spotkanie, ale za to punktów nie przyznają. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji 100- czy nawet 200-procentowych, jednak zawiodła skuteczność. Górnik poza akcjami, po których zdobył gole i tej w doliczonym czasie gry, nie miał okazji do strzelenia bramek.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]