Iwan: Lech wygrał zasłużenie

Bartosz Iwan mógł dziś na początku spotkania strzelić bramkę, jednak trafił prosto w bramkarza Lecha Jasmina Burića. - Bardzo dobrze weszliśmy w mecz. Mieliśmy dwie okazje, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać - komentował po meczu Iwan. - Chwilę potem popełniliśmy błąd w kryciu i przegrywaliśmy 0:1. Musieliśmy nieco się odkryć, a Lech jest na tyle dobrą drużyną, że potrafił wykorzystać nasze słabości i jeszcze przed przerwą strzelić drugiego gola. W drugiej połowie nie mieliśmy już nic do stracenia, ale znów dość szybko straciliśmy bramkę i było po meczu. To nas podłamało i w końcówce mogliśmy stracić jeszcze więcej goli. Lech wygrał zasłużenie - powiedział Iwan. (lechpoznan.pl)