Gergel: Ciężko strzelić gola, jeśli nie stwarza się sytuacji

- Ciężko strzelić gola, jeśli nie stwarza się sytuacji pod bramką przeciwnika - przyznał zawodnik Górnika Zabrze, Roman Gergel. "Trójkolorowi" w meczu z Legią Warszawa nie oddali ani jednego celnego strzału.
Po tym, jak lekcję futbolu dał Górnikowi Lech Poznań, piłkarze chcieli się zrehabilitować i godnie pożegnać z zabrzańską publicznością. Legia Warszawa to jednak niezbyt dobry rywal do przełamania...
- To nie był łatwy mecz. Nie graliśmy dobrze, było podobnie jak w Poznaniu. Legia była częściej przy piłce, kontrolowała przebieg spotkania, no i strzelała bramki. Trzeba też przyznać, że to my ułatwialiśmy jej zdobywanie goli - ocenił spotkanie Roman Gergel.
Trudno nie zgodzić się ze Słowakiem. Górnik nie potrafił przeciwstawić się zespołowi ze stolicy. O ile w meczu z Lechem Poznań zabrzanie dobrze rozpoczęli, stworzyli sobie dwie sytuacje już w początkowych minutach, tak w piątek poważniej nie zagrozili ani razu przez pełne 90 minut.
- W Legii grają bardzo dobrzy zawodnicy. To najlepsza drużyna w ekstraklasie. Chcieliśmy zagrać lepiej niż w poprzedniej kolejce, ale nie udało się - rozłożył ręce Gergel. - Ostatnie mecze nie są dobre w naszym wykonaniu. Ciężko strzelić gola, jeśli nie stwarza się sytuacji pod bramką przeciwnika - celnie podsumował piłkarz Górnika.

źródło: SportSlaski.pl



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]