Adam Danch poznał ofertę działaczy Górnika

Górnik przedstawił propozycję nowego kontraktu Adamowi Danchowi. Kapitan nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji.
Od 1 stycznia umowy z innymi klubami może podpisać kilku piłkarzy Górnika, których umowy kończą się w czerwcu 2015 roku. Listę otwiera kapitan zespołu, Adam Danch.
Z naszych informacji "Sportu", że Górnik przedstawił zawodnikowi propozycję nowego kontraktu i czeka na odpowiedź najbardziej zainteresowanego. Nie ma wątpliwości, że w lidze jest sporo klubów, które bez problemu przebiją ofertę finansową zabrzan, którzy pomni doświadczeń nie chcą tworzyć kominów płacowych, a już na pewno nie są skłonni płacić prowizji za przedłużenie umów z piłkarzami grającymi już w Zabrzu ich menedżerom.
Sprawa pewnie nie rozstrzygnie się w ciągu kilku najbliższych dni, ale w końcu musi znaleźć swój finał. Klub czekają też trudne rozmowy z piłkarzami w sprawie podpisania ugód niezbędnych do zdobycia licencji na nowy sezon.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]