Forum
 

Nokaut przy Roosevelta

W internetowym głosowaniu na najlepszego piłkarza Górnika minionego roku 32-letni pomocnik okazał się bezkonkurencyjny.
Kibice Górnika na oficjalnej stronie internetowej wybrali najlepszego piłkarza klubu w 2014 roku. Wygrał... To złe słowo, bowiem zmiażdżył rywali Łukasz Madej, który miał jeden z najlepszych okresów w karierze. Były młodzieżowy mistrz Europy dostał blisko 67 procent głosów, a drugi Mateusz Zachara zaledwie 9,6 procenta. 
Podium uzupełnił Pavels Steinbors, który dostał 8,6 procent. Kapitan Górnika, Adam Danch, zajął miejsce czwarte, a Radosław Sobolewski piąte. Widać, że kibice szybko zapomnieli, że w tym roku grał jeszcze na Roosevelta Prejuce Nakoulma. Piłkarz z Burkina Faso dostał ledwie procent głosów. Nie ma na tej liście Mariusza Przybylskiego. Może znajdzie się na niej za dwanaście miesięcy, bowiem wkrótce powinien po rocznej przerwie wznowić treningi.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online