Forum
 

Górnik nie pojedzie do Zakopanego? Decyzja w poniedziałek

W poniedziałek zapadnie decyzja dotycząca pierwszego w tym roku zgrupowania zabrzan. Dziś wyjazd w Tatry jest mało prawdopodobny.
Plan był i wciąż jest następujący – najpierw zgrupowanie w Zakopanem, gdzie zabrzanie mieli spędzić niespełna tydzień, a potem wylot do Turcji na najważniejszy obóz przed inauguracją ligi, bo połączony z rozegraniem kilku wartościowych sparingów. O ile na południe zabrzanie na pewno polecą, to zgrupowanie w Tatrach stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania. Było tak zresztą od początku ustalania kalendarza zimowych przygotowań, ale łudzono się, że ostatecznie wyjazd do Zakopanego dojdzie do skutku. - W poniedziałek zapadnie ostateczna decyzja. Dziś niczego jeszcze nie chciałbym przesądzać – mówi Krzysztof Grabowski, wiceprezes zarządu Górnika.
Koszt pobytu w Zakopanem to kilkadziesiąt tysięcy złotych, które można wydać na inne cele. Pytany o wyjazd w Tarty Józef Dankowski, trener Górnika, mówi: - Od początku nie było gwarancji, że tam pojedziemy, więc braliśmy pod uwagę wariant zastępczy, czyli zgrupowanie w Zabrzu. Jego koszt na pewno będzie mniejszy, choć też trzeba wydać trochę pieniędzy na hotel, boiska czy odnowę. Czekamy do poniedziałku, bo w środę spotykamy się z zespołem na pierwszych w tym roku zajęciach. Wtedy chcemy mieć już wszystko dopięte na ostatni guzik – mówi trener Dankowski. Robert Warzycha wciąż jest w Stanach Zjednoczonych, skąd wraca do Polski w poniedziałek.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online