Forum
 

ŁKS wykupi Kamila Cupriaka?

Od rundy jesiennej bieżącego sezonu w Łódzkim Klubie Sportowym ponownie występuje Kamil Cupriak. Dwudziestoletni napastnik wcześniej reprezentował ŁKS jako junior. Teraz przebywa w Łodzi na zasadzie rocznego wypożyczenia z Górnika Zabrze z opcją pierwokupu. Skorzystanie z niej rozważają działacze klubu z al. Unii Lubelskiej.
Łodzianie nadal nie podjęli decyzji w sprawie wypożyczonego zawodnika, choć do końca roku należało poinformować zabrzan o chęci jego wykupienia. Według Wiesława Pokrywy spowodowane jest to jednak nie brakiem bramek na koncie piłkarza, a okresem świątecznym, który jakiekolwiek postanowienia odsunął do poniedziałku.
Wyrażenie chęci pozyskania napastnika to tylko pierwszy krok w negocjacjach między oboma klubami. ŁKS musiałby bowiem zapłacić za Cupriaka czterdzieści tysięcy złotych. A to, jak przyznaje w rozmowie z lodz.sport.pl Wiesław Pokrywa, dla Łódzkiego Klubu Sportowego za duża kwota. Rzecznik prasowy Górnika Zabrze, Jan Mucha, zapewnia jednak, że nawet kilkudniowa zwłoka nie będzie miała wpływu na transfer dwudziestolatka, którego zabrzanie nie chcą utrudniać. Zgodę na niego musi wyrazić także sam zainteresowany.
Zawodnik w ŁKS w rundzie jesiennej trzeciej ligi rozegrał dwanaście spotkań. Choć rzeczywiście nie zdobył ani jednej bramki, to wywalczył w starciu z Wartą Sieradz rzut karny, który pozwolił strzelić z jedenastego metra wyrównującego gola. Cały czas też stara się pracować nad swoją postawą i formą. Zmagający się z kontuzją pleców Cupriak okres zimowych urlopów spędza na codziennych przygotowaniach. Wraz z trenerem Tomaszem Ściborem realizuje indywidualnie przygotowane treningi siłowe i tlenowe.

źródło: ekstraklasa.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online