Górnik przetestuje Erika Grendela

Mimo ostatnich problemów zabrzanie chcą wzmocnić skład drużyny na rundę wiosenną. Do Zabrza przyjechał Erik Grendel, 26-letni defensywny pomocnik, który pięć ostatnich lat spędził w Slovanie Bratysława. Grendel – urodzony 13 października 1988 roku – ma 175 cm wzrostu, a karierę zaczynał w MFK Dubnica, skąd w 2009 roku przeszedł za 350 tysięcy euro do Slovana. 

W tym samym roku zajął trzecie miejsce w ankiecie na najlepszego piłkarza młodego pokolenia na Słowacji. Grał wtedy w reprezentacji młodzieżowej – był jej kapitanem - a przed transferem do Bratysławy był na testach w Borussii Dortmund. Ze Slovanem Grendel grał w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Robert Warzycha od zakończenia rundy jesiennej nie krył, że skoro po kontuzji wciąż nie może na boisko wrócić Mariusz Przybylski, to sprowadzenie defensywnego pomocnika jest priorytetem zimowego okienka transferowego. W Górniku gra już dwóch innych Słowaków, Robert Jeż i Roman Gergel.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]