Apel Socios Górnik do mediów

"Stowarzyszenie Socios Górnik, w imieniu kibiców Górnika Zabrze, apeluje do mediów o większą powściągliwość, w komentarzach dotyczących sytuacji Górnika Zabrze. Wiele z nich godziło bezpośrednio w markę Górnika Zabrze, a przez to w całą społeczność kibiców. Naszym zdaniem, żadne zajścia nie dają podstaw, by często w bardzo skrajny sposób przedstawiać najbardziej utytułowany polski klub. 

Zwracamy się również z prośbą, o ograniczenie ataków medialnych na klub w przededniu zakończenia procesu licencyjnego. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja klubu jest bardzo trudna i skomplikowana. Jednak materiały prasowe, które pojawiają się ostatnio w mediach, na pewno nie pomagają Zarządowi Górnika w walce o spełnienie wymogów, stawianych przez Komisję, w określonym regulaminem terminie. Jesteśmy zdania, że Zarząd powinien mieć warunki do całkowitego skupienia się na pozyskaniu źródeł finansowania oraz do rozmów z wierzycielami. Liczymy, że do wszelkich zarzutów klub odniesie się na początku lutego, gdy cała dokumentacja niezbędna do uzyskania licencji zostanie przekazana do Komisji Licencyjnej."

Zarząd Socios Górnik

źródło: sociosgornik.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]