Dawid Plizga i Przemysław Oziębała nie lecą do Turcji

Wśród piłkarzy Górnika, którzy znaleźli się w kadrze udającej się na zgrupowanie do Turcji, nie ma Dawida Plizgi i Przemysława Oziębały. Pierwszy z nich od początku sezonu nie potrafił przekonać do siebie Roberta Warzychy, choć w rozegranym przed dwoma dniami sparingu z Tychami wszedł na boisko na kilkanaście ostatnich minut. Piłkarz pozostaje w Zabrzu i będzie trenował na Roosevelta. Chyba że w tym czasie znajdzie nowego pracodawcę. Górnik nie będzie robił piłkarzowi problemu, jeżeli ten zechce rozwiązać kontrakt. Plizgę chętnie widziałby w swojej kadrze GKS Katowice.
W kadrze nie ma też leczących się Armina Cerimagicia i Mariusza Przybylskiego. Jest za to spora liczba młodych piłkarzy, których trenerzy Górnika włączyli do kadry pierwszego zespołu.

Kadra Górnika na obóz w Turcji:

Bramkarze: Grzegorz Kasprzik, Mateusz Kuchta, Pavels Steinbors.

Obrońcy: Błażej Augustyn, Adam Danch, Seweryn Gancarczyk, Rafał Kosznik, Mariusz Magiera, Maciej Mańka, Michał Rutkowski, Dominik Sadzawicki, Mateusz Słodowy, Oleksandr Szeweluchin.

Pomocnicy: Giorgi Alawerdaszwili, Roman Gergel, Erik Grendel, Dzikamai Gwaze, Robert Jeż, Wojciech Król, Rafał Kurzawa, Wojciech Łuczak, Łukasz Madej, Konrad Nowak, Radosław Sobolewski, Michał Teichman, Maciej Wolański.

Napastnicy: Bartosz Iwan, Jarosław Potoniec, Szymon Skrzypczak.

źródło: Sport / Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online