Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Tarasiewicz (trener Korony): Zagraliśmy dziś dobry mecz. Bardzo dobrze zaczęliśmy drugą połowę i myślę, że gdyby nie czerwona kartka, mogliśmy się pokusić o zdobycie trzech punktów. Ale na dobrą sprawę szanujemy i ten jeden punkt. W przerwie powiedziałem moim zawodnikom, żeby podeszli bliżej rywali, to pozwoliło szybciej odbierać piłkę na połowie Górnika, skracać dystans do jego bramki i dlatego stwarzaliśmy sobie sytuacje. 

Józef Dankowski (trener Górnika): Jesteśmy bardzo źli na siebie, bo Koronie wystarczyło 10 minut dobrej gry, żeby zremisować u nas. W pierwszej połowie nic tego nie zapowiadało, stwarzaliśmy liczne sytuacje podbramkowe i liczyliśmy, że chociaż jedną wykorzystamy. Ale piłka omijała słupki bramki przeciwnika. Jesteśmy źli, ale kiedy emocje opadły to można się cieszyć, ponieważ były problemy ze zdobyciem jednego punktu. Szymon Skrzypczak dostał dziś swoją szansę i ją wykorzystał.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]