Piłkarze Górnika: Byliśmy napakowani energią

Mariusz Magiera i Wojciech Łuczak żałowali straconych dwóch punktów.
Obrońca Górnika nie był zadowolony ze skuteczności drużyny. - Przed meczem byliśmy mocno napakowani energią, bardzo nam zależało na zdobyciu trzech punktów. Rozpoczęliśmy bardzo ofensywnie, mieliśmy sporo sytuacji strzeleckich, ale piłka nie chciała wpaść do siatki. Pokazaliśmy charakter, daliśmy z siebie mnóstwo zdrowia, jednak nie dało to nam zwycięstwa. Piłka bardzo często wrzucana była w pole karne rywali, wydawało się, że po zdobyciu wyrównania padnie następna bramka, jednak tak się nie stało. Na pewno zabrakło tego łutu szczęścia i skuteczności - stwierdził Magiera.

Podobną opinię po poniedziałkowym meczu wyraził Wojciech Łuczak. - Apetyty z pewnością były dużo większe. Musieliśmy grać atakiem pozycyjnym, gdyż Korona liczyła głównie na kontratak, grając długimi podaniami. Rywale liczyli także na stałe fragmenty gry. Było dużo walki i zaangażowania z naszej strony, ale zabrakło między innymi szczęścia. Każdy punkt trzeba szanować, chociaż niedosyt pozostaje. Musimy się teraz skoncentrować na meczu wyjazdowym z Łęczną, wyeliminować błędy i powalczyć o trzy punkty.

Szymon Skrzypczak (napastnik Górnika): Jest nas trzech napastników. Trener może miał ból głowy, ale miał nosa bo mnie na końcówkę wystawił. Cieszę się że wykorzystałem gola. W czerwcu mam wesele, więc gola zadedykowałem narzeczonej. Z całą pewnością straciliśmy dwa punkty, bo przeważaliśmy i mieliśmy więcej okazji. Czerwona kartka dla Korony nam pomogła. Z naszego bombardowania wyszedł tylko jeden gol.

Łukasz Madej (pomocnik Górnika): Z dyspozycji szczególnie w pierwszej połowie jesteśmy zadowoleni, nasza gra dawała dużo optymizmu. Fizycznie jest nieźle, w ofensywie też, ale brakuje nam skuteczności. Mam nadzieję że w kolejnych meczach będzie jeszcze lepiej. Korona zagęszcza środek pola i przez to nie było miejsca na oddawanie strzałów.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]