Erik Grendel: Marzę o reprezentacji

Erik Grendel zadebiutował w poniedziałek w ekstraklasie. Słowak był najjaśniejszym punktem Górnika w meczu z Koroną.
- Bardzo dobrze przepracowałem zgrupowanie w Turcji, więc nie obawiam się o kondycję, o moje zdrowie - cieszy się nowy zawodnik Górnika, choć oczywiście z faktu straty punktów w meczu z kielczanami nie jest zadowolony.
Grendel porównuje też ekstraklasę słowacką i polską. - Polska liga jest bardziej fizyczna od słowackiej - zauważa. - Na Słowacji gra się bardziej technicznie, w polskiej ekstraklasie najważniejsza jest motoryka - dodaje, co... chyba nie wystawia naszym ligowcom najlepszego świadectwa.
Słowacki pomocnik zabrzan ma jednak nadzieję, że występy w T-Mobile Ekstraklasie otworzą mu drogę do świetnie spisującej się w eliminacjach Euro 2016 drużyny narodowej. - Chciałbym pomóc klubowi w wywalczeniu miejsca w "ósemce" i awansować do reprezentacji. To moje marzenie. Moim zdaniem bliżej jest z do niej z ligi polskiej niż z ligi słowackiej - ocenia Erik Grendel.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]