Socios Górnik podpisze umowę z klubem

Na tę wiadomość czekało od dłuższego czasu wielu kibiców Górnika Zabrze. Stowarzyszenie Socios Górnik stanie się oficjalnym partnerem Górnika Zabrze i na mocy umowy, która zostanie podpisana w czwartek, będzie prowadziło działania promocyjne przy wsparciu i współpracy z klubem.
- Jako zarząd Górnika Zabrze jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu powstania takiej inicjatywy kibicowskiej.  Mam nadzieję, że będzie to dodatkowy czynnik sprzyjający integracji kibiców wokół Górnika, jak również przyniesie realną, finansową korzyść dla klubu – zaznacza Andrzej Pawłowski, prokurent Górnika Zabrze.
Trwające od grudnia negocjacje w sprawie umowy okazały się bardzo owocne dla obu stron. – W umowie jasno określone są wzajemne świadczenia. Myślę, że ich realizacja przysłuży się do rozwoju klubu, a także do promocji inicjatywy Socios Górnik. A najważniejsze jest to, że na wspólnych działaniach bezwzględnie najbardziej skorzysta Górnik Zabrze i jego kibice - mówi Grzegorz Pacuła, rzecznik Socios Górnik. Przez dłuższy czas punktem spornym były zapisy dotyczące wykorzystania przez Socios Górnik herbu Górnika Zabrze. – Udało się dojść do wspólnego stanowiska w tej sprawie. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że klub nie miał wcześniej do czynienia z podobnym podmiotem jak Socios Górnik. Jednak po kilku spotkaniach udało się zdobyć zaufanie i wypracować odpowiednią formułę, satysfakcjonującą obie strony – podkreśla Pacuła.
Podpisanie umowy w czwartek, podczas przedmeczowej konferencji prasowej w klubie.

źródło: sociosgornik.orgRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]