Podpisanie umowy klubu ze Stowarzyszeniem Socios Górnik zostało przełożone

Zarząd Górnika Zabrze SSA informuje, że planowane podpisanie umowy o współpracy ze Stowarzyszeniem Socios Górnik zostało przełożone.
Powodem takiej decyzji jest środowy komunikat wydany przez Stowarzyszenie Socios Górnik w sprawie finalizacji umowy z firmą bukmacherską będącą bezpośrednim konkurentem naszego sponsora głównego. 
W związku z powyższym, Zarząd Górnika Zabrze SSA analizuje aspekty formalno-prawne zaistniałej sytuacji, która mogłaby skutkować wysokimi karami umownymi ze strony naszego sponsora głównego, włącznie z jego wycofaniem się ze współpracy.
Górnikowi Zabrze nadal zależy na współpracy i podpisaniu umowy ze Stowarzyszeniem Socios Górnik, jednakże Klub jest zobowiązany do respektowania umów zawartych ze sponsorami mającymi wyłączność branżową.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]