Oświadczenie Stowarzyszenia Socios Górnik

W związku z przełożeniem przez klub podpisania umowy pomiędzy klubem a Socios Górnik, wynikającym z planowanego przez Socios Górnik podpisania umowy o patronat techniczny z firmą STS, Zarząd Stowarzyszenia pragnie zająć stanowisko w tej sprawie.
Zgodnie ze statutem Stowarzyszenia, Socios Górnik jest podmiotem samodzielnym i niezależnym. Wszystkie świadczenia, które będą realizowane na podstawie umowy z STS, dotyczą tylko i wyłącznie osób zrzeszonych w Stowarzyszeniu Socios Górnik lub osób, które chcą do niego dołączyć, a nie Górnika Zabrze SSA. 
Do realizacji wyłącznie wspomnianej umowy ze strony Stowarzyszenia, Socios Górnik będzie wykorzystywało wyłącznie swoje nośniki promocyjne i własne narzędzia komunikacji.
Zgodnie z projektem umowy pomiędzy Socios Górnik a klubem, Socios nie będzie przekazywać herbu Górnika Zabrze do celów promo-cyjnych podmiotom trzecim. Cieszymy się, że STS, który wspiera sport i kibiców w całym kraju, sam dostrzegł ogromny potencjał w projekcie Socios Górnik i jako pierwsza z ogólnopolskich firm, postanowił go wesprzeć. Od samego po-czątku istnienia Stowarzyszenie podkreślało, że będzie szukało finansowania wszędzie i jest otwarte na współpracę z każdą firmą. W związku z tym, jeżeli Totolotek także przejawia chęć współpracy z kibicami zrzeszonymi w Socios Górnik, to Zarząd Stowarzyszenia jest otwarty do rozmów.
Jednocześnie Zarząd Stowarzyszenia oświadcza, że podtrzymuje gotowość do podpisania ustalonych projektów umów z STS, a także z klubem. Szczegóły współpracy z STS przedstawimy 3 marca, na konferencji prasowej w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

źródło: sociosgornik.orgRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]