Wojciech Łuczak: Przegraliśmy mecz

Po pierwszej połowie wydawało się, że Górnik bez większych problemów upora się z Podbeskidziem i przełamie serię meczów bez wygranej na stadionie w Zabrzu. Napastnik Wojciech Łuczak nie ukrywał, że był podobnej myśli.
- Wydawało się, że rozjedziemy Podbeskidzie. W sumie rozjechaliśmy, ale tylko w pierwszej połowie. Jednak skoro nie wykorzystujemy sytuacji na 4:1, to niestety tak potem jest. Takie okazje musimy wykorzystywać. Ja jestem obecnie napastnikiem i właśnie po takich szansach, jaka miała miejsce, muszę zdobywać bramki - rzekł 25-latek.
- Walcząc o piłkę z takimi zawodnikami jak: Stano, Konieczny, czy Kolczak, nie mam większych szans na wygranie pojedynku. Gdybym dostał piłkę od Erika Grendela, to strzeliłbym praktycznie do pustej bramki i byłoby po zawodach - dodał.
Po kolejnym remisie w tym roku piłkarze Górnika są postrzegani jako eksperci od roztrwaniania przewagi. - Ja sam już nie wiem, ile goli musimy strzelić, aby dowieźć zwycięstwo do końca. Prowadząc 3:1, nie możemy dać sobie wydrzeć zwycięstwa z rąk. Wierzymy, że z Lechią wygramy - zakończył Łuczak.

źródło: goal.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]