Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): Przed pierwszym gwizdkiem wiedzieliśmy jakie czeka nas w Gdańsku spotkanie. Zdawaliśmy sobie sprawę, że Lechia będzie chciała narzucić swój styl, zagra nieustępliwie i agresywnie o każdą piłkę. Mieliśmy odpowiedzieć tym samym, ale nie zrealizowaliśmy tych założeń. Pierwsza połowa, w której popełniliśmy sporo błędów, była w naszym wykonaniu bardzo słaba. Lechia natomiast groźnie atakowała. 
Po przerwie zagraliśmy zdecydowanie lepiej, udało nam się zrównoważyć środek pola, ale zabrakło piłkarskiej mądrości, aby doprowadzić do wyrównania. Był to jednocześnie nasz pierwszy mecz na wiosnę, w którym nie strzeliliśmy gola.

Jerzy Brzęczek (trener Lechii Gdańsk): Pierwsze 45 minut były zdecydowanie najlepszym naszym fragmentem gry na wiosnę. Zabrakło jedynie zimnej krwi. Nie udało nam się bowiem wykorzystać jednej z kilku dogodnych sytuacji i zdobyć drugą bramkę, która uspokoiłaby mecz.
W drugiej połowie Górnik spisywał się bardzo dobrze. Goście groźnie atakowali i mieli swoje okazje. Nam z kolei nie udało się wykorzystać kilku kontrataków, przez co spotkanie do końca było nerwowe. Ostatecznie wszystko skończyło się dla nas pomyślnie. Cieszymy się z trzeciego z rzędu zwycięstwa, w którym nie straciliśmy bramki, a zdobyte trzy punkty oddalają nas od strefy spadkowej.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]