Ugoda Górnika z Łukaszem Skorupskim

Bramkarz AS Roma dogadał się z Górnikiem Zabrze w sprawie spłaty finansowych zaległości. Górnikowi będzie łatwiej o licencję na sezon 2015/16.
Komunikat o ugodzie Górnika ze swoimi byłym bramkarzem, Łukaszem Skorupskim, jest dość enigmatyczny, nie pozostawia jednak złudzeń, że strony dogadały się co do sposobu uregulowania zaległości wobec bramkarza. Niewątpliwie brak tej ugody mógłby stanąć na przeszkodzie klubowi z Roosevelta w uzyskaniu licencji na grę w ekstraklasie w sezonie 2015/16. 
W komunikacie czytamy: "Zabrzański klub zapewnia, że Łukasz pozostawał i nadal pozostaje wiernym kibicem Górnika, który nigdy nie prowadził żadnych działań zmierzających do pozbawienia Klubu licencji czy też wyrządzenia innej szkody Klubowi. Wszelkie odmienne informacje, jakie ukazały się w prasie oraz internecie były nieprawdziwe. Zarząd Górnika jest z Łukaszem Skorupskim w stałym i dobrym kontakcie i jak tylko to będzie możliwe odwiedzi on klub, którego jest wychowankiem".

źródło: gornikzabrze.pl / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]