Piłkarze Górnika bez zaległości

Górnik uregulował wszystkie zaległości wobec piłkarzy, którzy w Zabrzu grają, ewentualnie wcześniej pożegnali się z klubem, ale czekali na zaległe pieniądze.
Na ten dzień piłkarze Górnika czekali bardzo długo. Z informacji katowickiego "Sportu" wynika, że klub do wczoraj uregulował wszystkie zaległości wobec piłkarzy, którzy w Zabrzu grają, ewentualnie wcześniej pożegnali się z klubem, ale czekali na zaległe pieniądze. Między innymi stąd czwartkowa wizyta w Zabrzu Mateusza Zachary. Jest to oczywiście związane z emisją obligacji, dzięki którym spółka dostała ponad 30 milionów złotych. Ile wydano za uregulowanie zaległości? Ponoć ponad osiem milionów złotych. Piłkarze i trenerzy w zamian za otrzymanie wszystkich pieniędzy w jednej racie zrzekli się mniej więcej dziesięć procent należnych im pieniędzy. Tym samym raczej nie ma zagrożenia, by Górnik miał problem z otrzymaniem licencji na nowy sezon.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]