Robert Warzycha chce postawić kropkę nad "i"

Zabrzanie czekają na pierwsze od sierpnia zwycięstwo na własnym stadionie. - Jeśli nie teraz, to kiedy? - pyta dyrektor sportowy Górnika.
Na zamknięcie trwającej kolejki T-Mobile Ekstraklasy zabrzanie zagrają u siebie z GKS Bełchatów. W ocenie sztabu szkoleniowego Górnika potyczka z beniaminkiem to doskonała okazja na przerwanie fatalnej passy spotkań bez wygranej przed własną publicznością. Passy, która trwa od sierpnia ubiegłego roku. 
- Praktycznie każda drużyna w lidze ma jakieś niedoskonałości - mówi dyrektor sportowy Górnika, Robert Warzycha. - My dawno nie wygraliśmy u siebie, ktoś inny nie wygrywa na wyjazdach albo strzela mało bramek. My bramki strzelamy, niestety też sporo traciliśmy, dość często wygrywaliśmy na wyjazdach. Teraz nadarza się okazja do przełamania i wygrania meczu u siebie. Wygrana jest nam bardzo potrzebna nie tylko w kontekście walki o górną "ósemkę", ale musimy wygrać też dla siebie i własnego samopoczucia. Jak nie z Bełchatowem, to z kim? W kilku meczach brakowało nam szczęścia, by postawić kropkę nad "i", jak chociażby w meczu z Podbeskidziem, kiedy w 46. minucie powinniśmy strzelić gola na 4:1, a skończyło się 3:3. Mam nadzieję, że tę kropę nad "i" postawimy w najbliższym meczu.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]