Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek Zub (trener PGE GKS Bełchatów): - Wiele rzeczy miało wpływ na końcowy wynik tego spotkania, m.in. kontuzja Arka Piecha, której oczywiście nie dało się przewidzieć. Dla nas każdy mecz to wielka szansa do zdobycia punktów. Podstawowym problemem drużyny jest jej niesamowite zdenerwowanie, brak swobody w grze, niepokazywanie pełni swoich umiejętności. Miałem o to sporo pretensji podczas przerwy. 
- Gramy o utrzymanie się w lidze. Paradoksalnie, kiedy graliśmy dziś w dziesiątkę, pokazaliśmy że mimo to potrafimy coś skonstruować, mieliśmy sytuacje do zdobycia bramek. Piech skręcił kostkę, ale nie wiem jeszcze, jak długo potrwa jego nieobecność. Nie ma co mówić jeszcze o końcu sezonu, w dalszym ciągu mamy wiele do ugrania i trwa walka o miejsce gwarantujące pozostanie w lidze. Przegraliśmy dziś mecz, ale nic poza tym.

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): - Cieszymy się bardzo. W szatni było słychać wielkie "nareszcie". Wykorzystaliśmy dziś swoją niezłą dyspozycję. Było wiele momentów pozwalających myśleć poważnie o tym, by zagrać nie tylko o czołową ósemkę, ale i o coś więcej. GKS był dziś groźny do 30 metra od naszej bramki, gdzie większość jego ataków potrafiliśmy rozbić. Ołeksandr Szeweluchin wszedł na boisko i zrobił swoje, nawet więcej - nie pozwolił strzelić gola rywalom, a sam zdobył bramkę.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]