Rafał Kosznik: Duże brawa dla drużyny

- Teraz musimy myśleć już o Pogoni i tam nie przegrać - mówił Oleksandr Szeweluchin po zwycięstwie z Bełchatowem.
- Cieszę się z tej bramki. Czekałem w polu karnym na piłkę, że może się odbić w moim kierunku. Uderzyłem z półobrotu i piłka po błędzie bramkarza wpadła do siatki. Teraz musimy myśleć o Pogoni i tam nie przegrać. A w meczu z Zawiszą zagrać tak jak dzisiaj, wtedy możemy zakończyć sezon w czołowej ósemce - dzielił się wrażeniami ukraiński defensor Górnika, który ustalił wynik na 2:0. Dzięki temu zabrzanie na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego plasują się na 6. pozycji.
- Na pewno cieszy ta wygrana. W końcu udało się nam zwyciężyć przed własną publicznością. Duże brawa dla drużyny. Pozostały nam dwa mecze, jest duży ścisk w tabeli i te najbliższe dwa mecze zadecydują o naszym miejscu w ósemce - zauważał przytomnie drugi z zabrzańskich obrońców-egzekutorów, Rafał Kosznik.
- Górnik ma potencjał, by grać w ósemce. Druga połowa pokazała, że potrafimy walczyć, ale nie udało się zdobyć kontaktowego gola. Kontuzja Arkadiusza Piecha okazała się dla nas kluczowa - przyznawał Błażej Telichowski z GKS-u Bełchatów, nie tak dawno występujący przy Roosevelta.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]