Po osiemnastu miesiącach Mariusz Przybylski wrócił na boisko

Największy pechowiec z Roosevelta ostatnich lat wreszcie gra spotkanie ligowe. Co prawda tylko w III lidze, ale w końcu zdrowy.
Mariusz Przybylski w oficjalnym meczu Górnika pojawił się na murawie po raz ostatni 18 grudnia 2013 (!) roku. Zagrał wtedy w 1/8 finału Pucharu Polski przeciwko Legii. Cztery dni wcześniej wystąpił w ekstraklasowej potyczce z Lechią Gdańsk.
W trakcie styczniowego (2014) zgrupowania w Turcji zderzył się z Borisem Pandżą, doznając urazu stawu skokowego. W kwietniu przeszedł zabieg rekonstrukcji więzozrostu piszczelowo-strzałkowego prawej nogi, w październiku konieczna okazała się kolejna interwencja chirurgiczna i kolejne miesiące intensywnej rehabilitacji.
W sobotę Przybylski pojawił się wreszcie na murawie w oficjalnym spotkaniu. Rozpoczął w wyjściowej jedenastce potyczkę rezerw Górnika o III-ligowe punkty ze Skalnikiem Gracze.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online