Spółka Stadion podpisała umowę na montaż krzesełek i wygrodzeń

Spółka Stadion w Zabrzu podpisała z konsorcjum firm: Nowy Styl i S-Print 2 umowę na dostawę i montaż krzesełek, wygrodzeń oraz barierek. - Kontrakt opiewa na 12 milionów złotych, z czego 8 milionów to koszt wygrodzeń i barierek zaś cztery - krzesełek. Uważam, że to dobra cena za krzesełka - mówi oficjalnej stronie Górnika Tadeusz Dębicki, prezes spółki Stadion w Zabrzu. 
Na całość zadania wykonawca ma 4 miesiące od momentu podpisania umowy, jednak zgodnie z zapisami specyfikacji warunków zamówienia prace powinny zostać rozpoczęte od trybuny południowej. Ten etap prac powinien zostać zakończony w terminie dwóch i pół miesiąca od momentu podpisania umowy. Ma to umożliwić Górnikowi rozgrywanie spotkań w sezonie 2015/16 na nowym obiekcie.
Prace na stadionie prowadzone są także w innych miejscach budowy. Na trybunie południowej montowany jest pawilon, gdzie będzie się znajdowało stanowisko centrum dowodzenia i monitoringu, ponadto wyburzane są garaże położone obok hali, gdzie będzie wejście na sektor. Dodajmy, że pełną parą idą prace związane z wykonaniem posadzki przedpola wejściowego od strony trybuny południowej, jak również od strony ulicy Damrota.
- Rzeczywiście, prace postępują, zaś w przypadku pawilonu stanowiska dowodzenia montaż się już rozpoczął - przyznaje prezes Tadeusz Dębicki.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online