Pavels Steinbors ma oferty z zagranicznych klubów

Górnik może latem stracić Pavelsa Steinborsa. Wiele wskazuje na to, że tak będzie. Bramkarzowi z Łotwy kończy się kontrakt z zabrzańskim klubem, a poza tym nie może narzekać na brak zagranicznych ofert
Steinbors występuje w zespole 14-krotnego mistrza Polski od dwóch lat. W tym sezonie nie tylko należy do czołowych zawodników swojego zespołu, ale też do najlepszych bramkarzy w ekstraklasie. Jest zresztą jednym z niewielu graczy, którzy wystąpili dotychczas we wszystkich 30 ligowych spotkaniach tego sezonu od pierwszej do ostatniej minuty. 
Dobre występy powodują, że rezerwowy golkiper reprezentacji Łotwy nie może narzekać na brak ofert. – Faktycznie mam wiele propozycji z zagranicy, ale o szczegółach nie będę na razie mówił, dopóki nie będzie konkretu. Z drugiej strony niewykluczone, że dalej zostanę w Górniku. Ten klub darzę bowiem wielkim sentymentem – mówi Steinbors.
Oprócz gry w Górniku urodzony w Rydze bramkarz ma już spore zagraniczne doświadczenie. Siedem lat temu terminował w angielskim Blackpool FC. Z kolei w sezonie 2012/13 występował w południowoafrykańskim Lamontville Golden Arrows FC.
– Na razie nie skupiam się na tym, co będzie, koncentruję się na meczach w lidze. Już udało się nam wywalczyć awans do grupy mistrzowskiej, co było najważniejszym celem. Teraz nie chcemy spocząć na laurach. Myślimy o kolejnych ligowych wygranych – podkreśla Steinbors, który na swoim koncie ma 71 ligowych występów w zabrzańskiej jedenastce.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online