Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): "Szybko opuścił nas dobry humor, który mieliśmy na początku meczu. Po szybko strzelonej bramce równie szybko zostaliśmy obdarci ze złudzeń. Wiśle nie wolno pozwolić zostawić tyle miejsca do grania. Zagraliśmy bardzo nieskutecznie w defensywie. Zwycięstwo krakowian jest pokłosiem tego, że byliśmy dużo mniej zdeterminowani niż rywal. Grał on konsekwentnie od początku do końca i zasłużenie wygrał". 

Kazimierz Moskal (trener Wisły Kraków): "Na pewno cieszymy się ze zwycięstwa, od wielu spotkań Górnik był dla nas niewygodnym rywalem. Na pewno mecz nie ułożył się po naszej myśli. Na szczęście szybko strzeliliśmy gola i pozwoliło to nam wrócić do gry. Zdobyliśmy ważne trzy punkty, ale czekają nas kolejne ciężkie spotkania. Moi zawodnicy wiedzą, że w tej lidze wszystko może się zdarzyć. Chcą wygrywać, mają swoje ambicje, marzenia. Myślę, że Maciej Jankowski rozegrał dobry mecz, ale chciałbym pochwalić całą drużynę. Szkoda, że wspomnianemu piłkarzowi nie udało się wpisać na listę strzelców, a były ku temu możliwości".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online