Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): "Chyba tak jak zawodnicy, muszę trochę ochłonąć po tym meczu, bo działo się w nim od początku do samego końca. Myślę, że to dobrze dla widowiska, trochę gorzej dla naszego powrotu do Zabrza, ale o to chodzi w piłce, żeby starać się strzelać bramki bez względu na wszystko. Jesteśmy przykładem tego, jaką cenę płaci się za trzy minuty dekoncentracji, które kosztowały nas utratę trzech punktów.  W drugiej połowie był znowu jeden moment dekoncentracji, pozostawienie całego środka pola przy rzucie rożnym i pomimo, że strzeliliśmy drugą bramkę na wyjeździe, wracamy bez trzech punktów. Myślę, że wszyscy jesteśmy źli. Bo ładnie grać, to nie znaczy zdobywać punkty. Na koniec gratuluję Jagiellonii gry w pucharach".

Michał Probierz (trener Jagiellonii Białystok): "Było to bardzo trudne spotkanie, bo wiedzieliśmy, że Górnik to jeden z bardziej doświadczonych zespołów, mający wielu bardzo dobrych piłkarzy. Widać było, że operowali częściej piłką, ale my wykorzystaliśmy nasze sytuacje. Na pewno za szybko straciliśmy bramkę na 2:1, wprowadziło to trochę nerwowości i mieliśmy przez to trochę problemów. Ale zaczęliśmy bardzo dobrze drugą połowę, zmieniliśmy też trochę ustawienie. Plus dla zespołu, że podnieśliśmy się, zdobyliśmy bramkę. Bardzo cieszymy się z trzeciego miejsca w rozgrywkach, ale walczymy do końca. Chcemy być mistrzem i zrobimy wszystko, żeby dwa ostatnie spotkania wygrać i wywierać presję na Legię i Lecha. Osobiście bardzo żałuję, że mój ojciec nie dożył tego, że zajęliśmy co najmniej trzecie miejsce. Zawsze był wsparciem".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online