Kolejny przetarg na stadionie w Zabrzu

W Dzienniku Urzędowym UE opublikowano ogłoszenie przetargowe dotyczące wykonania systemu zarządzania sprzedażą i kontroli ruchu osobowego na Stadionie im. E. Pohla w Zabrzu.
Oferty w przetargu można składać do 13 lipca. Na wykonanie przedmiotu zamówienia wybrany w drodze postępowania wykonawca robót będzie miał 3 miesiące od dnia podpisania umowy, przy czym w ciągu 60 dni będzie zobowiązany do uruchomienia modułu budowania i zarządzania bazą klientów oraz modułu sprzedaży produktów, usług i dokumentów wejściowych. 
Wykonawca zobowiązany również będzie do uwzględnienia kalendarza rozgrywek sportowych klubu Górnik Zabrze i tym samym prowadzenia prac w sposób umożliwiający organizację meczów na obiekcie oraz do przeniesienia istniejących obecnie bramofurt do nowych lokalizacji.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]