Michal Papadopulos trafi do Górnika?

Nie jest wykluczone, że za strzelanie goli dla zabrzan w nowym sezonie będzie odpowiedzialny Michal Papadopulos.
Po odejściu z Zabrza Mateusza Zachary, w trakcie rundy wiosennej klub nie był w stanie znaleźć zawodnika, który regularnie trafiałby do bramki rywali. - Kiedy odchodził Milik, „lukę” w ataku udało się wypełnić właśnie Zacharą. To oczywiście inny typ napastnika, ale też strzelał gole. Po wyjeździe Zachary do Chin powstał problem - mówi Grzegorz Mielcarski, komentator Canal Plus. 

Szymon Skrzypczak zdobył wiosną dwa gole, Konrad Nowak jednego, Wojciech Łuczak żadnego – ta trójka była wystawiana na pozycji numer „9”. Nowak nigdy nie był klasycznym środkowym napastnikiem, a Skrzypczak, mimo dużych starań i postępów w grze, nie daje gwarancji regularnego zdobywania goli. Co prawda kontrakt na Roosevelta podpisał już Marcin Urynowicz, który w Gwarku Zabrze potrafił strzelać w granicach 40 goli w sezonie, ale to raczej ofensywny pomocnik. Poza tym trudno przewidzieć, czy 19-latek przebije się do składu Górnika.

Klub szuka więc piłkarza, który poprawi skuteczność w nowym sezonie, a jedno z czołowych miejsc na liście życzeń zajmuje Michal Papadopulos. Czechowi kończy się kontrakt z Zagłębiem Lubin, gdzie raczej nie zostanie na kolejny sezon. 1,5 roku temu był już pomysł, by trafił do Zabrza – wtedy razem z Robertem Jeżem – ale miał jeszcze ważną umowę i Górnik musiałby go wykupić. W sytuacji finansowej zabrzan i przy zakazie płatnych transferów do klubu, takie rozwiązanie nie wchodziło w rachubę.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]