Juniorzy młodsi Górnika wicemistrzami Polski

Półfinał mistrzostw Polski juniorów starszych, drugie miejsce w Polsce juniorów młodszych... Górnik Zabrze ma się kim pochwalić.
Był to kolejny dobry sezon juniorów Górnika. Najpierw do półfinału mistrzostw Polski dotarli juniorzy starsi, którzy grali w Centralnej Lidze Juniorów – przegrali walkę o finał z Legią, a w wczoraj na prezent z okazji Dnia Ojca sprawili swoim rodzicom juniorzy młodsi, pokonując Polonię Warszawa 4:1 (bramki: Dyląg 2, Joachim, Kijewski). Tym samym zostali wicemistrzami Polski do lat 17. To powtórzenie sukcesu sprzed roku. Gwiazdą tamtej drużyny był Michał Trąbka, krótko po sukcesie przejęty przez Legię Warszawa. - Zawodnicy pokazali się z dobrej strony. Dwa medale w najstarszych rocznikach zdobyte jednego lata to dobry wynik. Lepszy w tym roku ma tylko Lech Poznań - powiedział trener Sławomir Kapciński, trener medalistów. Górnik grał bez swojego najlepszego piłkarza, Krzysztofa Kiklaisza, który występował w starszym roczniku, a przepis zabrania gry w rozgrywkach finałowych z dwoma różnymi drużynami.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]