Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): Przyjechaliśmy z zamiarem rozegrania dobrego meczu, w którym element walki będzie dominował od pierwszej minuty. Początkowe jednak pół godziny nie wskazywało na to, co byłoby z naszej strony związane z walką i determinacją, co przyniosło gospodarzom prowadzenie. Później gra się wyrównała. Gratuluję naszym rywalom zwycięstwa, bo obydwa zespoły stworzyły ciekawe widowisko.

Jurij Szatałow (trener Górnika Łęczna): Jestem bardzo zadowolony z postawy mojej drużyny w pierwszej połowie spotkania, kiedy na tle bardzo dobrego przeciwnika potrafiliśmy tworzyć ciekawe akcje. W drugiej części spotkania więcej było taktyki i wyrachowania, choć nie ustrzegliśmy się błędów wynikających z naturalnego jeszcze niepełnego zrozumienia między nowymi zawodnikami. W defensywie takie sytuacje mszczą się utratą bramek, co miało miejsce w tym spotkaniu.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]