Śląskie kluby ze wspólnym partnerem

W czeskiej Ostrawie pięć klubów z województwa śląskiego podpisało dwuletnią umowę z producentem napoju Hoop Cola. "Koalicję biznesową" zawiązały Górnik, Piast, GKS Katowice, GKS Tychy oraz ROW 1964 Rybnik.
Pierwszą firmą, która zdecydowała się wykorzystać siłę reklamową oraz marketingową śląskich klubów jest producent napojów. Logo firmy pojawi się na bandach podczas meczów śląskich klubów, a produkty będą dostępne podczas meczów. 
- To nie tylko pięć klubów. W tym konkretnym przypadku spotkaliśmy się w takim gronie. Chcemy razem oferować partnerom biznesowym, lepsze warunki. Cieszymy się, że pierwszym podmiotem jest firma Hoop - przyznaje Andrzej Pawłowski, prokurent Górnika. Zabrzanie jako jedyni podpisali krótszą umowę do przyszłego roku.
Działacze śląskich klubów zapowiadają, że to nie koniec. Trwają wspólne prace nad kolejnymi inicjatywami marketingowymi. Efektem ma być wykorzystanie potencjału, jaki daje region.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]