Zabrzanie chcą odkupić winy po porażce z Łęczną

Zabrzanie przegrali w poniedziałek w Łęcznej 1:2. - Teraz przed nami mecz z Piastem i wiem doskonale, jak ważne to spotkanie dla naszych kibiców - przyznaje Roman Gergel.
- Strzeliłem bramkę, ale nie jestem za bardzo zadowolony z tego faktu - mówił Roman Gergel. - Gdybyśmy osiągnęli lepszy wynik to mógłbym się cieszyć z gola. A tak... Momentami nie graliśmy źle, mieliśmy też swoje dobre akcje i sytuacje. Ale to rywal zadał nam w końcówce spotkania decydujące trafienie. Szkoda, możemy tylko żałować, że tak się stało. Kiedy wyrównałem na 1:1, wszystko się dobrze układało i nie spodziewałem się, że przegramy. Przed nami mecz z Piastem Gliwice i wiem doskonale, jak ważne to spotkanie dla naszych kibiców. Będziemy chcieli zrobić wszystko, by zdobyć w Gliwicach 3 punkty i zatrzeć to złe wrażenie.
- Tak się złożyło, że kilka minut po moim pojawieniu się na boisku straciliśmy gola - przyznawał Kamil Cupriak. - Chcieliśmy potem wyrównać, atakowaliśmy, ale zabrakło już czasu na strzelenie drugiej bramki. Nie byliśmy gorszym zespołem, jednak czegoś zabrakło, by zakończyć mecz remisowo. Przed nami spotkanie derbowe z Piastem i będziemy chcieli odkupić nasze winy...

źródło: Sport / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]