Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika): Było to bardzo emocjonujące spotkanie. Do samego końca. Wynik, który jest niekorzystny dla nas, mógł być jeszcze uratowany w ostatnich minutach meczu, ale doskonała interwencja Kuby Szmatuły nie pozwoliła na to. Z przebiegu spotkania wydaje mi się, że powinniśmy ten mecz zremisować, ale traciliśmy bramki po gapiostwie. Wymiana ciosów w drugiej połowie mogła się podobać kibicom. Na takie spotkania kibice czekają. Jestem pewien, że to, co zaprezentował Górnik w meczu z Piastem, wcześniej czy później - chciałbym, żeby było wcześniej - przyniesie punkty Górnikowi. Nie mamy co się wstydzić tego spotkania".

Radoslav Latal (trener Piasta): "Był to dla mnie mecz bardzo nerwowy. Zestarzałem się chyba o 10 lat. Zaraz po naszych bramkach popełnialiśmy błąd i traciliśmy gole. Ale staraliśmy się dużo grać piłką, za co moim chłopcom bardzo dziękuję. Cieszę się jednak, że zrehabilitowaliśmy się za niekorzystny wynik meczu z Ruchem. Chcę docenić i podziękować naszym fantastycznym kibicom. Stworzyli dziś naprawdę znakomity spektakl, za co należą się słowa uznania i dedykacja tej wygranej".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online