Adam Danch: Pora wreszcie wygrywać

Remis i dwie porażki to bilans Górnika w nowym sezonie ligowym. - Za łatwo tracimy gole. Co strzał rywala, to piłka jest w siatce. Czegoś takiego nie pamiętam - mówi kapitan Górnika, Adam Danch. 

» W tabeli jest gorzej niż źle...
Adam Danch: - Mogło być jeszcze gorzej, ale to oczywiście żadne pocieszenie. Graliśmy trzy mecze na wyjazdach, ale to żadne usprawiedliwienie. Najbardziej boli to, że chyba nikt nie powie, że w każdym z nich byliśmy gorsi od gospodarzy. Przecież tylko dziś oddaliśmy kilkanaście strzałów po wypracowanych i składnych sytuacjach. Jak piłka nie będzie wpadać do siatki... Inna rzecz, że za łatwo tracimy gole. Co strzał rywala, to piłka jest w siatce. Czegoś takiego nie pamiętam.

» Piast miał w bramce bohatera meczu. Tymczasem Sebastian Przyrowski puścił trzy z czterech strzałów.
- Ale czy miał przy nich jakieś szanse? Cały zespół gra, a gole zwykle padają po błędach w grze defensywnej. W piłce trzeba mieć trochę farta. My ewidentnie go nie mamy. Choćby sytuacja Bartka Iwana w doliczonym czasie. Już widzieliśmy piłkę w siatce. A odbicie się piłki ode mnie przy drugim golu dla Piasta? Piłka trafiła akurat pod nogi Neszpora.

» Gol i karny to konsekwencja niemal takich samych akcji Górnika.
- Tak wyszło. Nie ma co rozpaczać i rozpamiętywać. Trzeba po prostu grę przełożyć na zwycięstwa. Już najwyższy czas.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online