Piłkarze spotkają się z kibicami

Od wtorku do piątku kibice Górnika będą mogli spotkać się ze swoimi ulubieńcami w Knurowie, Gliwicach-Łabędach, Piekarach Śląskich i Rudzie Śląskiej. Przed i po potkaniach fun-clubów z zawodnikami będzie można kupić bilet na sobotnie spotkania z Jagiellonią (godz. 15:30).
Zabrzańscy piłkarze włączają się aktywnie w akcję promowania meczu z Jagiellonią, zaś kibice mogą być pewni, że będą mieli okazję porozmawiać przede wszystkim z tymi, którzy grają w podstawowym składzie. Doładowanie kart prowadzone będzie od wtorku do piątku w tych samych godzinach (od 16 do 20), z kolei zawodnicy spotykać się będą z kibicami o godz. 18:00. Sympatycy Górnika, którzy kupią bilet na Jagiellonię dostaną w prezencie plakat drużyny. Zapraszamy serdecznie kibiców do skorzystania z okazji, by spotkać się z piłkarzami, doładować kartę na Jagę i... odebrać plakat drużyny. Naprawdę warto!

Poniżej grafik spotkań z piłkarzami:

Wtorek, 4 sierpnia
Pub „Grzejnik Cafe”, Knurów, ul. Szpitalna 8

Środa, 5 sierpnia
„Karczma Pod Strzechą”, Gliwice-Łabędy, ul. Partyzantów 30

Czwartek, 6 sierpnia
MOSiR w Piekarach Śląskich, ul. Olimpijska 1

Piątek, 7 sierpnia
Pub „ELBAR”, Ruda Śląska Orzegów, ul. Zielińskiego 8

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online