Górnik chce obrońcę GKS-u Tychy

Działacze Górnika rozglądają się za transferami. Na ich celowniku znalazł się prawy obrońca Mateusz Grzybek. Obydwie strony są bliskie porozumienia - pisze "Sport".
Ostatni mecz z Piastem pokazał, że Górnik potrzebuje nowego, prawego obrońcy. Z konieczności zagrał tam Adam Danch i wyraźnie było widać, że kapitan źle się czuje na nowej pozycji. Kontuzjowany jest Mateusz Słodowy, który aż takim mocnym punktem zabrzan nie jest. 
Działacze klubu z Roosevelta chcą wzmocnić konkurencje na boku defensywy, a także zyskać perspektywicznego piłkarza, na którym w przyszłości będzie można zarobić. Stąd więc zainteresowanie Mateuszem Grzybkiem. 19-letni zawodnik od kilku sezonów gra regularnie w GKS-ie Tychy. Grzybek jest także młodzieżowym reprezentantem Polski. Jego umowa ze śląskim klubem obowiązuje jeszcze przez rok, ale według informacji do GKS-u wpłynęła oferta z Zabrza, w wysokości ok. 200 tys. zł, a tyszanie są skłonni na nią przystać. Kwestia transferu jest więc bardzo bliska finalizacji.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]