Leszek Ojrzyński w drodze na Roosevelta. Czy zostanie trenerem Górnika?

Po zwolnieniu Józefa Dankowskiego i Roberta Warzychy trwają poszukiwania nowego trenera dla Górnika Zabrze. Prezes klubu obiecał, że nazwisko poznamy jeszcze w czwartek. Czy będzie to Ojrzyński?
Powołany dziś na stanowisko prezesa Górnika Marek Pałus zapowiedział, że po zwolnieniu Warzychy i Dankowskiego, nazwisko nowego szkoleniowca poznamy jeszcze w czwartek. Jak dowiedział się "Sport", może nim zostać były trener Podbeskidzia Bielsko-Biała. Leszek Ojrzyński powiedział: - Jadę do Zabrza na rozmowy. Czy obejmę drużynę. Jeszcze nie wiadomo.

Leszek Ojrzyński ma 43 lata. Ostatnio prowadził Podbeskidzie Bielsko-Biała. Zastąpił go na tym stanowisku Dariusz Kubicki. Wcześniej trenował Koronę Kielce, Zagłębie Sosnowiec, Raków Częstochowę, Odrę Wodzisław i Wisłę Płock.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]