Leszek Ojrzyński nowym trenerem Górnika

Decyzją Zarządu Górnika Zabrze SSA nowym trenerem zabrzańskiego klubu został Leszek Ojrzyński. 43-letni szkoleniowiec spotkał się już z zawodnikami, zaś w najbliższą sobotę poprowadzi zespół w meczu z Termaliką-Bruk Bet Nieciecza.
- Jestem szczęśliwy, że w tak utytułowanym klubie jak Górnik Zabrze przyjdzie mi pracować. W Zabrzu buduje się piękny, nowy stadion, są bardzo wymagający, ale fantastyczni kibice – mówi oficjalnej stronie klubu Leszek Ojrzyński. 
Jako pierwszy trener Ojrzyński pracował m.in. w Podbeskidziu Bielsko-Biała, Koronie Kielce, Zagłębiu Sosnowiec, Odrze Wodzisław Śląski, Rakowie Częstochowa, Wiśle Płock i Zniczu Pruszków.
Nową osobą w sztabie szkoleniowym Górnika jest Grzegorz Opaliński, z którym Ojrzyński współpracował już wcześniej. Opaliński będzie pełnił rolę drugiego trenera.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]