Dalszy ciąg rewolucji w Górniku

Radosław Janukiewicz został nowym zawodnikiem klubu z Roosevelta, ale to nie koniec ofensywy transferowej - pisze "Sport".
Pierwszy był Aleksander Kwiek, po nim Michał Janota, w końcu Maciej Korzym. Ta trójka przed tygodniem związała się z Górnikiem, a już w poniedziałek, z całkiem przyzwoitym skutkiem, w komplecie zadebiutowała w barwach klubu z Zabrza. Jednak już wówczas z Roosevelta płynęły sygnały, że to nie koniec rewolucji kadrowej. 
Dzisiaj nastąpił ciąg dalszy. Górnik podpisał kontrakty z Pawłem Widanowem i Radosławem Janukiewiczem. Pierwszy z nich podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejnych dwanaście miesięcy. Janukiewicz został wypożyczony z Pogoni na rok.
Czy to już koniec? - Bardzo blisko, ale jeszcze jednego piłkarza mamy na oku. Tym razem jest mowa o młodym i bardzo perspektywicznym piłkarzu. Wtedy faktycznie zamkniemy naszą kadrę – zdradza Krzysztof Maj, wiceprezes Górnika.
Radosław Janukiewicz to dobry znajomy Michała Janoty. Piłkarzy łączy to, że obaj zostali odsunięci od kadry Pogoni przez trenera Czesława Michniewicza. Trenowali z rezerwami szczecińskiego klubu bez szans na grę w pierwszej drużynie. Ciekawostką jest fakt, że kiedy Janukiewicz trafia do Zabrza, w Pogoni numerem jeden jest Dawid Kudła, wychowanek... Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]