Bartosz Iwan odchodzi z Górnika

Bartosz Iwan odchodzi z Górnika Zabrze. Zagra na Bukowej? Górnik w ostatnich dniach zakontraktował czterech nowych piłkarzy. W związku z tym w klubie nie ukrywano, że kilku piłkarzy jeszcze w sierpniu może z Zabrza odejść. Dziś już wiadomo, że jednym z nich będzie Bartosz Iwan. Ten doświadczony pomocnik rozwiązuje kontrakt z Górnikiem. Iwan ostatnio rzadko pojawiał się na boisku w wyjściowym składzie, często też leczył kontuzje. Po przyjściu Michała Janoty oraz Arkadiusza Kwieka jego szanse na grę jeszcze bardziej zmalały.
Z informacji "Sportu" wynika, że Iwan wciąż będzie grać na Śląsku. 31-letni pomocnik ma podpisać kontrakt na Bukowej. Iwan grał już w GKS Katowice w latach 2007-10. W Górniku pojawił się latem 2012 roku, kiedy trenerem Górnika był Adam Nawałka. Przez trzy lata zagrał w 73 meczach ligowych, w których strzelił osiem goli. Tej jesieni cztery razy wchodził na boisko z ławki.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]