Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jacek Zieliński (trener Cracovii): "Był to bardzo ciężki mecz, toczony w trudnych warunkach. Dlatego słowa uznania należą się piłkarzom za to, że wytrzymali, a gra toczyła się w miarę w dobrym tempie. Myślę, że podobnie jak Górnik mamy niedosyt po remisie. Ale jak mówi przysłowie, gdy nie można meczu wygrać, trzeba go chociaż zremisować. Podczas przerwy dla reprezentacji podleczymy się i myślę, że będziemy jeszcze mocniejsi. Dariusz Zjawiński został zmieniony, bo doznał kontuzji żeber. Więcej będzie wiadomo po poniedziałkowym prześwietleniu, ma problemy z oddychaniem, ale już z tym urazem zdążył strzelić gola".

Leszek Ojrzyński (trener Górnika): "Szkoda, że zdobyliśmy jeden punkt, ale patrząc na przebieg meczu zawodnikom należą się gratulacje. Starali się, oddali serce i to serce nas zgubiło. Pod koniec pierwszej połowy poszliśmy daleko do przodu przy stanie 0:0, zrobiła się dziura i straciliśmy bramkę. Trzeba było gonić wynik i dobrze, że zamieniliśmy rzut wolny na gola. Na pewno piłkarsko wyglądaliśmy gorzej od Cracovii. Popełnialiśmy też głupie błędy, ale w doliczonym czasie mieliśmy idealną sytuację do strzelenia bramki. To byłoby piękne, ale strzał został zablokowany. Zresztą w całym meczu na 18 naszych uderzeń jedno było celne. Zabrakło skuteczności, a graliśmy przecież z bardzo dobrą drużyną, grającą na luzie".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]