Bartosz Kapustka: Górnik zacznie piąć się w górę

Cracovia przyjechała do Zabrza po siedmiu kolejnych - licząc również poprzedni sezon - wyjazdowych zwycięstwach. Remis specjalnej radości u zawodników "Pasów" więc nie wywołał. - Jest lekki niedosyt. Poza tym gola straciliśmy po stałym fragmencie gry, a takie bolą zawsze trochę bardziej - zauważył Bartosz Kapustka, pomocnik gości, powołany do reprezentacji Polski przez Adama Nawałkę. 
Zagadnięty zaś o Górnika, miał dla niego kilka ciepłych słów: - Nie podchodziliśmy do zabrzan jak do kogoś, na kim na pewno zrobimy łatwe trzy punkty. Górnik to wielki klub i gdy tylko się przyjeżdża do Zabrza, to już czuć całą otoczkę, atmosferę i historię tego miejsca. Na pewno to nie jest łatwy teren. Na razie zespół jest w dole tabeli, ale jest tutaj wielu fajnych piłkarzy, którzy za ten klub oddają serce na boisku, walczą na sto procent i na pewno już wkrótce będą się piąć w tabeli.

źródło: Gazeta Wyborcza / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]