Władysław Żmuda: Górnik nie wywiesza białej flagi

- W spotkaniu z Termalicą jeszcze nie było widać ręki nowego szkoleniowca, ale nie byłem tym zaskoczony, bo Ojrzyński przejął drużynę z marszu. W dwóch kolejnych zremisowanych spotkaniach wyglądało to już lepiej - mówi Władysław Żmuda o sytuacji zabrzańskiego Górnika. - Z zawodników, których pozyskano, najlepsze wrażenie sprawia Michał Janota. Ma zmysł do gry kombinacyjnej. Może już za niedługo być graczem Górnika numer jeden. Maciej Korzym i Aleksander Kwiek nie są jeszcze przygotowani do gry w ekstraklasie, ale nawet ich przyjście trzeba obecnie rozpatrywać pozytywnie. Wzmocnili konkurencję w drużynie, to także dobra wskazówka dla innych graczy - przyznaje Żmuda.
- Górnik się wzmacnia, nie wywiesza białej flagi, ale walczy. Przerwa na reprezentację może być zbawienna. Trener Ojrzyński podkreślał, że czeka na nią, bo w tym czasie będzie mógł spokojnie popracować nad zgraniem zespołu. Górnik ma zaledwie 2 punkty, ale według mnie utrzyma się w ekstraklasie. Nie zapominajmy, że po sezonie regularnym, "oczka" dzieli się na połowę i walka o ligowy byt rozpoczyna się wtedy na nowo - dodaje.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]