Mecz Ruch - Górnik ponownie bez kibiców gości!

Wojewoda zamknie trybunę dla gości. Kibice z Zabrza nie zobaczą derbów w Ruchem - pisze katowicki "Sport".
To już przesądzone, że kibice Górnika kolejny raz nie zobaczą derbów z Ruchem rozgrywanych na Cichej. Mecz odbędzie się 13 września o 18:00. Przypomnijmy, że rok temu klub z Zabrza dostał przewidzianą regulaminem pulę biletów, jednak w dniu meczu na stadionie w Chorzowie znaleziono przed sektorem gości materiały pirotechniczne. W konsekwencji zapadła decyzja, by kibiców Górnika nie wpuścić na stadion. W tym roku zabrzanie w ogóle biletów nie dostaną.
- Klub wystąpił do Ruchu o przewidzianą pulę biletów. Zgodnie z przepisami Górnik powinien dostać pięć procent wejściówek. W zasadzie minął już termin, w którym wejściówki powinny zostać dostarczone. Oficjalnie żadna informacja do nas nie dotarła, ale wiemy, że policja wystąpiła do wojewody o zamknięcie na najbliższe derby sektora gości. Sprawa jest w zasadzie przesądzona, choć byłoby dobrze, gdyby ktoś oficjalnie to powiedział – mówi Tomasz Milewski, kierownik ds. bezpieczeństwa Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]